PRVNÍ KRŮČKY VE VĚČNÉM MĚSTĚ

Nastal zlom v mym životě – nebrečela jsem na letišti. Pravda, tentorkát jsem nebyla blbá a lupla jsem do sebe jedno pivo za kilo. To mě hodilo do povznesený nálady, dalo by se říct – seděla jsem a vypadalajako vyplašený kuře, ale žádný slzy!

První poznatek po příletu – je tu sakra vlhko! Mý vlasy nabývaj na objemu. Moje pečlivě vybíraný a na míru šitý outfity rozhodně nepásnou k vzezření ovce! Spíš to měla bejt „východoevropská krása“. (Tohle jsem psala včera večer. Teď jsem se musela nahlas zasmát, protože moje východoevropský já, neschopný termoregulace, sedí, funí a roztejká se. Vypadam spíš jako Matrjoška než jako Šarapovová.)

Bydlíme v pařící části historickýho centra. Bomba. Navíc úplně hore, teráska, výhled. Taky bomba. (Opět zápis ze včera. Co neni úplně bomba – je tu vedro jak kráva a vožralý italové hulákaj až do rána. Navíc vytáhnnout sem můj 20.0 kg – s lehkym nadzvednutim – kufr byla trošku prekérka).

Ihned po zjištění, že apartmán mám na celou noc pro sebe, jsem se svíkla do naha a  chodila jsem si tu po bytě. Z toho jsem byla dost nadšená až do doby, kdy jsem potkala ještěrku. Ta mě zahnala do pokoje. Dneska mě zase trochu znepokojilo, kolik sprejů proti hmyzu jsem po bytě našla. No, moc o tom nepřemejlšim.

Rubrika MUŽI: Po dvouhodinový úpravě, která byla po noci ve skleníku vážně vážně potřeba, a snaze přiblížít se ideálu východoevropský krásy, jsem se dočkala při procházce po venku asi 10 smilnejch úsměvů a zvolání „Ciao Bella“. Tak to bylo fakt zadostiučinění (trošku smutný 😀 ). Jinak jsem se totálně zamilovala do chlapa z internetový kavárny (podotýkám, že na ubikaci máme net zadarmo, přesto jsem šla dovnitř a zaplatila !!!) – byl celej zpocenej a vypadal jako Ir. Tak nevim, o co jde 😀

Tady my si bydlíme.

Naše lednice 😀

DSC00016

Nejdůležitější věc v bytě. Ta, co jsme si jí všimli nejdřív…protože jsme ji nejdřív hledali.

DSC00015

A tady žijeme 🙂 Já to tu miluju. A neni to jenom tim vínem.

a pořád tady hraje Kmotr 😀 Nekecam.
www.youtube.com/watch?v=1aV9X2d-f5g

 

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s