PRVNÍ DEN ŠKOLY

Abych se moc nestresovala, tak jsem do sebe večer před lupla pár piv. Navíc se u nás lidem nějak zalíbilo a nechtěli večer vypadnout. Tak vstávání bylo super. Nemluvě o tom, že se člověk budí totálně mokrej. Navíc jsem byla kapku ve stresu. Ale nakonec, i přes povinný vystoupení před třídou, to bylo fajn. Měli jsme popsat svojí kulturu, tak jsem plácala něco o tom, jak Češi nosej igelitky a myslej si, že slovenština je cizí jazyk, tak se všichni zasmáli a bylo po stresu.

Navíc, když jsme měli utvořit tříčlennej tým na projekt a prezentaci, tak ačkoliv jsem byla přesvědčená, že prostě na někoho zbydu, naopak si mě do týmu sami hned vybrali Ital a Kluk, kterýho maj všichni rádi (viz Typologie spolužáků :D). To mi dost zvedlo náladu. 

Co mi jí trošku pokazilo, bylo odpolední samostudium. Hned na první den nám učitel, kterej mate veselejma ponožkama, nasolil 70 stránek. Tak jsme se s buchtama vyvalily na jediný místo, kde lze přežít, na to podlahu v obýváku, pustily na sebe 4 větráky a učily se. Učení jsme postupně prokládaly usínánim, pitim mimózy a kouřenim na balkóně. To byla taky sranda, pač jsme zvolily oděv, kterej si žádala situace – plavky. Italové  na náměstí Campo dei fiori se mohli pominout. Z restaurace do restaurace si číšníci dávali echo, pak se přidali popeláří a společně na nás pořikovali.

Italy makes me feel special. To je fajn země.

DSC00033DSC00037DSC00061DSC00063DSC00035

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s