SEZNAMOVÁK NEBO ŠKOLA V PŘÍRODĚ?

Tak nejdřív mě trošku znepokojilo, že je to tu samej Amík a ještě k tomu všichni z jedný školy. Ale pak jsme odjeli na společnej víkend do přírody a ukázalo se, že Amíci za to uměj taky slušně vzít. První večer se nesl ve jménu vína a druhej už by se dal označit za vínový šílenství + vypij všechno co najdeš. (No a první společnou noc jsme se zúčastnili Tour de Bar kolem Kolosea, během níž jsme ztratili dva členy, někdo hodil solidní šipku, když přebíhal silnici a někdo se pokoušel zbít auto. Ráno bylo krušný).

Krizička se u mě  během víkendu samozřejmě objevila, schytal to jeden chudák, kterej byl zrovna poblíž. Od tý doby se ode mě drží dál. Prostě mi přestal na chvíli fungovat mozek a nemohla jsem ze sebe vysoukat ne srozumitelnou, ale prostě žádnou větu. A když pak mluvil asi hodinu o plachtění a završil to konverzací o plastický chirurgii, tak jsem prostě vybuchla. Ale nic, co by nespravil nějakej ten litr vína.

Kromě dýchánků ve stylu Merlotu jsme ale samozřejmě pracovali. To znamená, že jsme do sebe museli nafutrovat asi tuny domácího jídla z vlastnoručně vypěstovanejch surovin, natočit videoklip a hrát desítky her, který nás měli přimět zapamatovat si jména těch ostatních, což bylo samozřejmě naprosto nemožný, vzhledem k tomu, že cizinci maj nesmyslně znějící jména. Paradoxně, největší problém jim dělalo jméno Bára 😀 Večer došlo i na zpěv, nejdřív teda soutěž v rapování v mateřskym jazyce, což byla dost sranda. Vladimir „pítrsnosn“ se jim dost líbil. Na celý čáře ale vyhrál čínskej krutě nasraně znějící rap 😀

Všichni jsou ale moc fajn, kluci mě maj rádi, protože jsem byla jediná, kdo s sebou měl cigára (cigarette factory) a taky proto, že americký baby už obtáhli v Americe. A nějakou roli asi sehrálo i to, že se pilo a tančilo a zpívalo. V tom jsme my český holky celkem dobrý 😀 Holky mě nějakou záhadou taky přijaly. Možná proto, že jim nic jinýho nezbylo. Takže všechno fajn. Včera, když jsme se vrátili zpátky do centra, se nám dokonce tak stejskalo, že jsme si museli zase zalézt na celej den do Ristorante. A pak jsme radši ještě uspořádali sešlost u nás v apartmánu.

Cestou na chatu.

11695846_10205871849267692_2055619530280196615_n

Naše agriturismo. Tyhle malý rodinný farmičky v přírodě jsou po celý Itálii, většinou nabízej domácí produkty (jako třeba to víno) a jsou oblíbený mezi italskejma rodinama, který si chtěj odfrknout od věčnýho troubení a řvaní. Nebo jen troubení.

 

 

Byla párty na šestce…

 

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s