VĚČNĚ ZPOCENEJ BARDÍSEK…

= věčně zpruzelej Bardísek.

Dneska jsme absolvovali výlet po Římě takovym tim autobusem bez střechy. Vlastně to byl navíc double decker. To byla bomba. Člověk se moh suprově schovat před sluníčkem a navíc, jak známo, teplo stoupá nahoru. I když, v Římě je to asi jedno. Pere to odevšud.

Probíhalo to tak, že jsme se ve 2, takže v největšim vedru, jaký tady člověk může zažít, sebrali a šli 5 minut na autobus. Za těch 5 minut jsme dohromady vypotili celou Tiberu. Hledali jsme centimetry stínu, každej se otíral kapesníkem a mně se začaly roztejkat boty 😀 Následně se mi odlepily moje kuřecí plátky (rozuměj samolepící neviditelná podrpsenka), tak tak, že se stala velmi viditelnou při svém přesunu na chodník. Takže jsem jí musela nenápadně na veřejnosti přemístit do kabelky, jenže jak jsem byla zpocená, tak jsem si chodila po Římě nahoře bez v bílejch šatech určenejch pro nevinnou pannu 😀 Do sluchátek se mi podařilo naladit jenom průvodce v čínštině, došla mi voda a na holou prdel se mi jako cejch vypalovala plastová židle. No co, stejně už na všechny volaly moje bradavky.

Žádnej div, že jsem byla trochu protivnej dědek….Moc fotek nemám, abych se přiznala 😀 A takhle je to tady pořád.

Důkazem mi buď půlnoční fotka od řeky, tj. nejchladnějšího místa ve městě. A ty rozmazaný šmouhy, to jsou improvizovaný větráky 😀

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s