SITUACE SE ZVRHÁVÁ…

Včera jsme byli na pikniku. Piknik byl na kopci. Vyjít na kopec = vykoupat se ve vlastním potu. Ale to už asi nemusim zdůrazňovat. Každej měl přinést něco, takže to byla megažranice s výhledem na celej Řím při západu slunce. Romantika hadr. Ne fakt, bylo to super a bejt ulepenej a nechutnej za to stálo. 

Jídlo bylo splendidní, prvotřídní tuzemské ingredience (Pasta ala Gevin, COOP špagety, sůl, COOP extra virgin).
ňam ňam, povidal Gevin, Masterchef
Néé, bylo to vážně fajn 🙂
Někteří jedinci, tedy i já, započali pít už na kopci. Jak už se tak ve čtvrtek stává, po tom, co jsem provolávala, že party pokračuje na „osmičce„, skončilo to totální ožíračkou, během níž se ztratila každýmu, kdo se jí účastnil, jedna bota a snědlo se celý jedno balení papírovejch utěrek. Ráno bylo krušný. Nejenom, že jsem měla kocovinu jak blázen a musela jsem do školy, kde jsem měla přečkat tři nekonečný hodiny, učitel se navíc rozhod, že já přispěju do diskuze. Do diskuze o knize, kterou jsem si nepřetla. Nepřečetla jsem si jí proto, že jsem si myslela, že na to vyzraju, když každej přečte jednu. Jenže jak jsme se vožrali, tak jsme si zapomněli říct, o čem ty knihy jsou. Takže celá třída se na mě otočila. Konverzace probíhala asi takhle:
Professor Harvey: Although I like introverts (…bla bla…) Bara, could you share with us one point from the article that you find interesting?
Bara: I prefer to stay introvert for the rest of our class.
Professor Harvey: Just one point.
Bara: Don´t force me.
Professor Harvey: You didn´t underline anything?
Bara: Of course I did.
Professor Harvey: Tell us.
Bara: I don´t want to.
Byla to bitva Kdo s koho. Ale vydržela jsem 😀 Přesto, trapas.
Proč dál mam pocit, že se situace zvrhává? Jednak umim říct čínsky spoustu příkazů sexuálního charakteru, tři z našich 5 větráku se rozbily, chodim v jedný cizí žabce (bilance – týden v Římě a jsem chudší přesně o 5 bot) a v naší kuchyni je tolik odpadků a tolik smrděj, že i když jsem byla nalitá jak demižón, tak se mi navalovalo.
Co ještě tak stojí za zmínku. Ukázalo se, že Vlezdoprdel (viz Typologie spolužáků, ne že by snad měl dotyčnej zálibu v análním sexu a ne že bych to věděla!) je bohatej, tak mě a Mexičanku včera vyvez. Že prej si dáme drink v hotelu, kde byli jeho rodiče na líbánkách. Takže, představ si Ritz, představ si pikolíka v zelenym oblečku, kterej přiskakuje k autu a otevírá dveře, představ si krásný recepční ve skvělě padnoucim kostýmku, představ si vymydlený hosty, který si utíraj zadek dolarama a představ si mě v roztrhanejch kraťasech (ale to už jsem tak koupila!), tričku s nápisem Peace, s jednou botou, jak si tam dávám PIVO! 😀 netřeba nic dodávat.
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s