KULTURNÍ NOC

Jak už jsem řekla, v předvečer závěrečný zkoušky se konala menší kulturní pártoška. Škoda, že to někdo takhle blbě naplánoval, protože ten večer měl docela slušnej potenciál 😀 Nakonec nás ale všechny zachránil český mok,. Hned se k tomu dostanu.

Já nevim, že já si vždycky vyberu recept složitej na přípravu. Bramborovej salát. Stejně nikomu nechutná, vždyť je to samá zelenina a žádnej hranolek! Takže jsem tady zase pobíhala v noci a patlala se s bramborama a mrkví. A ani nechutnal jako od maminky. No a řízky, klasika. Ono jako obalit a usmažit 20 řízků neni žádná prča! Zvlášť v tom vedru a zvlášť v kuchyni plný Mexičanů. Nakonec je ale smrad spáleniny (díky mami za lekci) vyhnal o patro níž.

Ačkoli nejdřív to bylo samý „no tiiime“ a „fuck that shit“ a „nic jsem si nepřivez„, nakonec přípravu nikdo nepodcenil.fuška sehnat český pivo v Itošce.Malej a VelkejTen květák pálí (nevěřila jsem, že může květák pálit – pálil).

Ta fotka je proto rozmazaná, protože už všichni zakusili sílu Bechera.

No tak dres Jágra jsem klidně mohla nechat doma. Amíci se pořád posmívali, že nám dali na prdel. Ale jinak můj stolek byl celkem v kurzu. Všichni kolem něj pořád kroužili jako hladový vlci. Jako by nikdy neviděli řízek. Asi nevědi, co to hamaj v KFC. Než to všichni naaranžovali a vysvětlili, co je co a jak a proč, tak už se v očích všech zračil panickej hlad. Když se oznámilo, že už se může začít jíst, všichni se vrhli na řízky. Za dvě minuty bylo po. Salát samozřejmě zbyl, čumí na mě z lednice. Už jsem ho měla asi desetkrát. Protože nikdo z těch chytroprdů nepřines pivo, za dvě minuty bylo i po pivu.

Jinak teda, takhle dobře jsem se nenajedla už dlouho. Mexičani se předvedli, měli všechno. A všechno dobrý. A věděli, jak to zkombinovat dohromady. Nevypadalo a ani to nechutnalo jako v Mexický na Kladně 😀 Některý ty věco jsem ani nikdy neviděla. A paradoxně to, co vypadalo nejhůř, chutnalo nejlíp.

Čínský kluci rozhodně nezůstali pozadu. Uvařili samý maso a ať už bylo z italskejch koček nebo šťeňátek, bylo vynikající. Měli různý maso na různý způsoby. Američani – klasika. Hambáče, lasagne. Tim neurazíš. Byl tam jeden pokus o Gumbo, ale zřejmě někdo podcenil míchání, připálil to a nechutně to smrdělo po celý místnosti. Toho se samozřejmě nikdo ani nedotknul. Bylo mi toho ťulpase trochu líto. I když teda vlastně ne, dal si to vedle mě a pak to vypadalo, jak když moje jídlo smrdí. Nebo jako když smrdim já. Afričani přinesli polorázdný lahve s vodou 😀 To mě pobavilo. No byla to prostě bomba, indický, australský, italský, jihoasijský jídlo. Skoro jsem praskla. A to asi všichni. Tady je kompilace jedlíků 😀 (nevim, kterej cretino to fotil)

No a samozřejmě, že pak došlo i na chlast. Mexičani to roztočili s tequillou. Tekla proudem. I já jsem si dala. A nepozvracela jsem se, takže byla dobrá. To nás hodilo do celkem dobrý nálady a už jsme začali vymejšlet, jak to vymyslet se zejtřejší zkouškou. Nic jsme nevymysleli samozřejmě, spíš nám to začínalo bejt fuk. Tyhle choutky nám ovšem uťala Becherovka. Všem tak moc chutnala, že se rozhodli, že o ní půjdou snít do postýlek 😀 A tady, důkaz místo slibů.

Aby byl dojem kompletní, pustila jsem ostatním ukázku české agrární kultury. Nasmáli jsme se dost 😀

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s