TEĎ ALE FAKT…

Dělala jsem a viděla jsem i hezký věci…

Třeba Vatikán, kde jsem zahalená skoro zhynula vedrem…

nebo Koloseum, kde jsem marně hledala Russela Crowa…

Byla jsem i na protestantskym hřbitově, kde jsem našla hrob Antonia Gramsciho a věděla jsem, kdo to je. Je to oáza klidu uprostřed halekajícího Říma.

Dokonce jsme s mojí kámoškou Cecy podnikly piknik v 6 ráno. Ten nápad původně přišel v noci (ráno) z pátku na sobotu, chtěly jsme jít ráno po party a dát si k snídani pivo. Naštěstí se můj nápad nesetkal s kladnou odezvou – nic bych si nepamatovala. A to by byla škoda, protože to byla fakt nádhera. Vstaly jsme v 5, udělaly si palačinky s nutellou a banánem a vyrazily na Gianicolo Hill, ze kterýho je výhled na celej Řím, jedly jsme a čekaly na východ slunce. Ten přišel a bylo to fakt něco. Po cestě domu jsme se v pyžamech zastavily i v kostele, ale byly jsme na ostro a přišlo nám to nevhodný. Tak jsme to zase zalomily.

Další výlet, kterej se mi podařil, a za kterej se musim fakt pochválit, byl hon na nejznámější pohled na Řím. A ještě jsem u toho omylem navštívila jednu památku z našeho seznamu! Bylo to docela spontánní a timing byl přesnej. Byl to fakt romantika…

Asi se opakuju, ale miluju Řím. I kdybych tam tak chodila nazdařbůh, myslim, že je to nejhezčí místo na světě.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s