STÁLE BEZ DOMOVA (ALE NAŽIVU)

Teroristickej útok a ochromená doprava způsobily, že jsem zůstala uvězněná v domě kámošky Stefanie. Což se mi vlastně dost hodí, protože pán na elektriku měl přijít ve čtvrtek (rozuměj po tejdnu živoření bez teplý vody, sporáku, a se zasmrádajícím masem v lednici), ale protože „madam, tady je teroristickej útok“, obávám se, že nikdo nepřijde.

Myslim, že belgičani se od těch francouzů naučili nepěkný věci… No co, mám svojí igelitku, svůj svět, tak jsem v poho. (Nevim jak moc je nadšenej ten pár, jehož pokoj já a moje igelitka okupujeme, neboť s nima bydlim už přibližně 4 dny a spíme v jedný ložnici. Předstírám, že mi to vůbec není trapný, ale když večer ulehám, nacpu si do uší sluchátka, otočim se ke zdi a dělám, že nejsem. Kdyby bomby padaly, já nic neslyšim.)

Abych jim dopřála soukromí, šla jsem na balkón. To proto teďka čtete tyhle blbosti. Kvůli tomu, že se  nějaký dva cizáci chtěj miliskovat. Tak vám aspoň povim, jak jsem unikla smrti. Druhej den po výbuchu nám došly zásoby potravin a vody. Alespoň tak jsem to musela prezentovat doma. Pokyny byly totiž jasný – třetí stupeň ohrožení, neopuštěj prostory. Ve skutečnosti jsem vyrazila na benzínku koupit vínko :-D. Měli jsme stres. Jdu a jdu a najednou na druhý straně ulice zpozoruju pohyb. Otočim se a tam pobíhaj chlapi s kuklama na hlavě a pistolema v ruce. Celej život mi proběhl před očima. Vlastně jsem spíš viděla mámu, jak mi nadává, že se nechám zabít kvůli zkvašenejm hroznům. Jak ve zpomalenym záběru jsem skočila placáka za auto a tam odřikávala Otčenáše. Řikala jsem si, takovej pech. Teď tady umřu  v devět ráno (ano) sama za autem kvůli chlastu a šišce salámu. Pak mi ale nějakej kolemjdoucí pán se smíchem řekl, že jsou to poliši v civilu, a tak jsem se oklepala, čapla igelitku a jakoby nic pokračovala směr benzínka. Zazvonil zvonec a pohádky je konec.

Prominentní bezdy

DSC_0241

4605158221_8685b526a6_b

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s